slider_automaty.jpg
slider_pranie.jpg
slider_t10_2.jpg

VENDING BHP 24H/7

magazyn

Magazyn24h to profesjonalna usługa całodobowego monitorowania i automatycznego wydawania produktów BHP za pomocą innowacyjnych maszyn vendingowych. Połączenie niezawodnych automatów wydających z intuicyjnym systemem ISD i indywidualnie dopasowanymi rozwiązaniami, pozwala naszym Klientom generować oszczędności na poziomie nawet 55%. Kompaktowe automaty BHP doskonale sprawdzają się na niewielkich przestrzeniach.

AUTOMATY WYDAJĄCE

AUTOMATY WYDAJĄCE

Dostarczamy innowacyjne automaty do dystrybucji artykułów BHP, w całości projektowane i produkowane w Polsce przez firmę ASD Systems z Bielska-Białej. W ofercie posiadamy maszyny wydające o zróżnicowanych konstrukcjach i funkcjach, co pozwala na optymalny dobór rozwiązań do specyfiki pracy w firmie Klienta. Dzięki przemyślanej, elastycznej budowie, każdą maszynę można łatwo dopasować do zmieniających się potrzeb, bez konieczności wymiany bębna.

30 LAT DOŚWIADCZENIA

BOGMAR

Twórcą i dostawcą usługi Magazyn24h jest firma BOGMAR BB SP. Z O.O. SP. K. - lider polskiej branży BHP z historią sięgającą 1989 roku. Jesteśmy producentem odzieży roboczej i innych środków ochrony pracy oraz dystrybutorem nowoczesnych automatów wydających BHP. Oferujemy również szereg usług dodatkowych. Nasze rozwiązania dostarczamy do polskich i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej, transportowej i wielu innych.

Usługa Magazyn24h dostępna w całej Polsce

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, jednak dzięki sprawnej logistyce i rozbudowanej sieci partnerskiej możemy realizować usługi w całym kraju. Nasi mobilni magazynierzy docierają w najdalsze zakątki Polski, by dostarczać automaty wydające, uzupełniać je w najwyższej jakości produkty BHP i być zawsze w zasięgu, gdy potrzebujesz pomocy. Zobacz fotorelacje z kilku ostatnio przeprowadzonych instalacji naszych urządzeń wydających.

 

Bezustannie udoskonalamy usługę Magazyn24h oraz rozwijamy sieć dystrybutorów.

Kliknij na mapę poniżej, by znaleźć partnera w swojej okolicy i dowiedzieć się więcej o współpracy.

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ USŁUGA MAGAZYN24H?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI LUB Z NAJBLIŻSZYM PARTNEREM.

POROZMAWIAMY O KORZYŚCIACH DLA CIEBIE.

 

Właścicielem i twórcą usługi jest firma
BOGMAR BB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Sobieskiego 160
43-300 Bielsko-Biała


+48 33 811 89 10


 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

KONTAKT

 

Z pomocą automatów wydających wydajemy produkty BHP, MRO na terenie całej Polski małym, średnim oraz wielkim firmom. Poznaj usługę Magazyn24h dla ponadprzeciętnych oszczędności w Twojej firmie ! 

 

 

tel. +48 539 539 770

facebook   twitter

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 400 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-16.00

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.